دبستان پسرانه سادات
دبستان پسرانه سادات
طرح شب نشيني قرآني خانواده هاي سادات
طرح شب نشيني قرآني خانواده هاي سادات
توفيق الهي نصيب مدرسه سادات شده و قراره كه همگي حول محور خانواده بر سر سفره اي آسماني سيراب شويم.
دبستان پسرانه سادات
طرح شب نشيني قرآني خانواده هاي سادات
 
توفيق الهي نصيب مدرسه سادات شده و قراره كه همگي حول محور خانواده بر سر سفره اي آسماني سيراب شويم. ‎
 
سفرهاي كه همه اعضاي خانواده مهمان آن هستند و معلم اين كلاس درسي، خود خداوند مي باشد با كلمات زيبايي كه براي ما هديه آورده در قرآن. ‎هدايايي از جنس موعظه، شفا، هدايت و رحمت.
 
در سوره نور خوانديم كه نور هدايت و معرفت الهي همانند چراغ روي طاقچه است و اين چراغِ پرفروغ در خانه هايي نورافشاني مي كند كه خدا خواسته آن خانه هامقام ومنزلتي پيدا كنند و در آنجا نامش را ببرند و مردان و زناني هر صبح و شب به پاكي يادش كنند. ‎اميدواريم بتوانيم خانه هايمان را به نور قرآن روشن كنيم و آن ها را براي آسمانيان نورافشاني كنيم همانگونه كه ستارگان براي اهل زمين نورافشاني مي كنند؛ با تلاوت كلام الهي .
 
نورستان نام كهكشاني است كه سياره هاي آن دانش آموزان مدرسه ي سادات و اعضاي خانواده ي آنها مي باشند. ‎ قرار است كه در شب نشيني خانوادگي، آيات قرآن را بشنويم؛ لذت ببريم و در آنها انديشه كنيم.
 
در پايان هر ماه هم در يك مسابقه آنلاين شركت كنيم. ‎
 
دو هفته تا اولين مسابقه ماهانه "نورستان"، فرصت داريم. فرزند عزيز شما در شب‌نشيني خانوادگي تان، هر شب قسمتي از محدوده بهمن ماه كه 10 صفحه آخر قرآن (از سوره شمس تا سوره ناس) مي باشد را با صداي زيباي خود تلاوت مي كند. ‎ ترجمه آيات را نيز از جزوه‌ي نورستان(ترجمه خواندني قرآن؛ علي ملكي) با صداي بلند براي شما مي خواند. شمانيز در پايان هر سوره در محل مربوطه امضا بفرماييد.
 
‎درنهايت؛ آخرين پنجشنبه بهمن‌ماه (24-11-98) ساعت 21:45 باگوشي موبايل در مسابقه آنلاين شركت مي‌كنيد.
 
‎به 15 سؤال تستي از ترجمه آيات محدوده مورد ‌نظر پاسخ مي دهيد و از هداياي ارزشمندي بهره مند خواهيد شد.
 
تاریخ:
1398/11/05
تعداد بازدید:
922
منبع:
Powered by DorsaPortal